

47,04 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
Хомути для кріплення повітроводів застосовуються при монтажі систем вентиляції та кондиціонування для кріплення всіляких елементів системи вентиляції, вентиляційних труб до стелі, стін або підлоги за допомогою різьбових шпильок і забивних латунних анкерів або сталевих анкерів.
Хомут для кріплення повітропроводів проводиться з вуглецевої сталі покритої гальванічним цинком, складається з двох половинок, з'єднаних двома стяжними гвинтами, на яких закріплений вібро-і звукоізоляційний профіль, що володіє звукоізоляційні властивості, а також компенсує температурне розширення і забезпечує ізоляцію.
У разі, якщо труби мають додаткову ізоляцію, то можливе використання хомута без гумового вкладиша.
Комплектація: Хомут в зборі (в вартість входить хомут з гумовим ущільнювачем і двома гвинтами-саморізами) пластиковий дюбель і гвинт-шуруп комбінований замовляються додатково.
У нас Ви можете замовити і купити хомут для кріплення повітропроводів за оптовими цінами самовивозом зі складу в Києві або замовити доставку по Україні транспортними компаніями САТ, Нова пошта, Делівері.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний діаметр обтиснення | 133 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 123 мм |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Область застосування хомута | Для сільського господарства, Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Розмір гайки | М8/М10 |
| Тип хомута | Сантехнічний |
| Товщина смуги | 1.5 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина смуги | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сталь/резина |
| Область застосування | для будівництва, для інженерних комунікацій |