
2,33 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
Шуруп для терасної дошки з посиленою, потайною головкою призначений для твердих порід деревини і застосовується в основному для монтажу дерев'яних підлог, але завдяки конструкційним особливостям застосовується у досить широкому спектрі робіт при будівництві. Не вимагається попереднє засвердлювання, т. к. має додатково фрезу, а розсічене свербляче вістрі забезпечує швидке і точне вворачивание шурупа в основу. Фреза значно знижує необхідний момент закручування.
Шуруп для терасної дошки високоефективний у твердих породах деревини.
У нас Ви можете замовити та купити шурупи за оптовими цінами самовивозом зі складу в Києві або замовити доставку по Україні транспортними компаніями САТ, Нова пошта, Делівері.
* Шановні покупці, звертаємо Вашу увагу на те, що продаж відбувається кратно упаковок в залежності від розміру, питання щодо можливого продажу не комплектації (розфасовці) товару уточнюйте у менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Вид шліца | Торкс (T, TX) |
| Призначення кріпильного виробу | Для деревини |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Тип накінечника | Гострий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шліц | зіркоподібний (Torx) |
| Розмір під битку | TX20 |
| Область застосування | для вікон і дверей, для збірки меблів, для будівництва, для фасадних робіт |
| Головка | потайна з насічками |
| Діаметр, мм | 4.2 мм |
| Довжина, мм | 35 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь А2 |
| Вид різьби | часткова |
| Стандарт (група) | N101T |
| Група кріплення | нержавіючий кріплення |
| Модель (марка) | HW-Ti |
| Для будь підстави? | універсальний, для твердих порід деревини, для м'яких порід деревини |
| Бренд | METALVIS |