415 ₴/100 шт.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
Шуруп для террасной доски с усиленной, полупотайной головкой предназначен для твердых пород древесины и применяется в основном для монтажа деревянных полов, но благодаря его конструкционным особенностям применяется в достаточно широком спектре работ при строительстве. Не требуется предварительное засверливание, т.к. имеет дополнительно фрезу, а рассечённое сверлящее остриё обеспечивает быстрое и точное вворачивание шурупа в основание. Фреза значительно снижает необходимый момент закручивания.
Шуруп для террасной доски высокоэффективен в твёрдых породах древесины.
У нас Ви можете замовити та купити шурупи за оптовими цінами самовивозом зі складу в Києві або замовити доставку по Україні транспортними компаніями САТ, Нова пошта, Делівері.
* Шановні покупці, звертаємо Вашу увагу на те, що продаж відбувається кратно упаковок в залежності від розміру, питання щодо можливого продажу не комплектації (розфасовці) товару уточнюйте у менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шліца | Торкс (T, TX) |
| Діаметр головки | 7.95 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 60 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для деревини |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Коробка |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівпотайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шліц | зіркоподібний (Torx) |
| Розмір під битку | TX25 |
| Область застосування | для вікон і дверей, для збірки меблів, для будівництва, для фасадних робіт |
| Головка | полупотайная з насічками |
| Діаметр, мм | 5 мм |
| Довжина, мм | 60 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь C1 |
| Вид різьби | часткова |
| Стандарт (група) | N101T |
| Група кріплення | нержавіючий кріплення |
| Модель (марка) | HW-TOi |
| Для будь підстави? | універсальний, для твердих порід деревини |
| Бренд | METALVIS |