68,03 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
Болт з кільцем (рим-болт) DIN 580 з нержавіючої сталі А4. Свою назву рим-болт отримав від голландського слова "рим", тобто "кільце", оскільки основними конструктивними елементами рим-болта є головка у формі кільця і стержень з різьбою.
У нас Ви можете замовити та купити рим болти DIN 580 нержавіючі за оптовими цінами самовивозом зі складу в Києві або замовити доставку по Україні транспортними компаніями " САТ, Нова пошта, Інтайм, Делівері, Автолюкс.
* Шановні покупці, звертаємо Вашу увагу на те, що продаж відбувається кратно упаковок в залежності від розміру, питання щодо можливого продажу не комплектації (розфасовці) товару уточнюйте у менеджерів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | повна |
| Головка | кільце |
| Група кріплення | нержавіючий кріплення |
| Діаметр, мм | 8 мм |
| Довжина, мм | 13 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь А4 |
| Область застосування | для машинобудування, для водного транспорту |
| Стандарт (група) | DIN 580 |
| Тип різьби | Метрична |
| Упаковка | 40 |