80,78 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
DIN 912 Винт с цилиндрической головкой с внутренним шестигранником производятся из каленой стали и применяются для соединения элементов конструкций в машиностроении, приборостроении и прочих промышленно-производственных отраслях совместно с гайками, шайбами соответствующих размеров. Благодаря хорошим эксплуатационным характеристикам и высокой прочности наиболее часто используют при производстве тяжелого промышленного оборудования.
У нас Ви можете замовити та купити гвинт з циліндричною головкою з внутрішнім шестигранником DIN 912 клас міцності 12.9 без покриття за оптовими цінами самовивозом зі складу в Києві або замовити доставку по Україні транспортними компаніями " САТ, Нова пошта, Інтайм, Делівері, Автолюкс.
* Шановні покупці, звертаємо Вашу увагу на те, що продаж відбувається кратно упаковок в залежності від розміру, питання щодо можливого продажу не комплектації (розфасовці) товару уточнюйте у менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Довжина гвинта | 90 мм |
| Клас міцності | 12.9 |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Форма кінця гвинта | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | часткова |
| Головка | цилліндрічеській |
| Група кріплення | високоміцний кріплення |
| Діаметр, мм | 18 мм |
| Довжина різьби (макс.), мм | 48 |
| Довжина, мм | 90 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Область застосування | для машинобудування, для авторемонту |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір під битку | HX14 |
| Стандарт (група) | DIN 912 |
| Тип різьби | Метрична |
| Упаковка | 5 |
| Шліц | шестигранний (INBUS) |