476,70 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
Виробляються саморізи для ПВХ та металу з насічками з вуглецевої сталі, після чого проходять обробку цинком, для захисту від корозії.
У нас Вы можете купити саморізи для ПВХ та металу за оптовими цінами самовивозом зі складу в Києві або замовити доставку по Україні транспортними компаніями САТ, Нова пошта, Делівері.
* Шановні покупці, звертаємо Вашу увагу на те, що продаж відбувається кратно упаковок в залежності від розміру, питання щодо можливої продажі не комплектації (розфасовці) товару уточнюйте у менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 19 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для листового металу та металевих профілів, Для віконного профілю |
| Покриття | Цинк |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шліц | хрестоподібний (PH) |
| Розмір під битку | PH2 |
| Область застосування | для вікон і дверей, для будівництва |
| Тип різьби | Метрична |
| Головка | потайна з насічками |
| Діаметр, мм | 4 мм |
| Довжина, мм | 19 мм |
| Матеріал | сталь цементована загартована |
| Вид різьби | повна |
| Стандарт (група) | 9T12M |
| Модель (марка) | TEX-WM |
| Для будь підстави? | для ПВХ, по металу |