258,30 ₴/100 шт.
Мінімальне замовлення — 2 100 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
Шуруп універсальний з потайною голівкою і повною різьбою, нержавіюча сталь виготовляється з нержавіючої сталі. Універсальні шурупи призначені для з'єднання дерева, древесностружечных плит, гіпсокартонних плит, тонкого листового металу та інших матеріалів. Шурупи відрізняються високою якістю матеріалу, що використовується для їх виробництва, а також більш широкої та гострою різьбою.
У нас Ви можете замовити та купити універсальні шурупи з напівкруглою головкою нержавіюча сталь за оптовими цінами самовивозом зі складу в Києві або замовити доставку по Україні транспортними компаніями САТ, Нова пошта, Делівері.
* Шановні покупці, звертаємо Вашу увагу на те, що продаж відбувається кратно упаковок в залежності від розміру, питання щодо можливого продажу не комплектації (розфасовці) товару уточнюйте у менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Pozidriv |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 45 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шліц | хрестоподібний (PZ) |
| Розмір під битку | PZ2 |
| Область застосування | для будівництва |
| Головка | потайна |
| Діаметр, мм | 5 мм |
| Довжина, мм | 45 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь А2 |
| Вид різьби | повна |
| Стандарт (група) | N1010 |
| Група кріплення | нержавіючий кріплення |
| Для будь підстави? | Універсальний |