
42,04 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
Nord-Lock стопорно-клинова шайба DIN 25201 сталева парна, складається з двох зубчастих шайб, що мають клини з одного боку та радіально розташовані зубці з іншого боку. Шайби встановлюються при складанні клинами один до одного. Шайби застосовуються у відповідальних з'єднаннях, що піддаються вібраційним і динамічним навантаженням. Форма шайб така, що вони блокують можливість ослаблення з'єднання. Шайби Nord-Lock фіксують з'єднання за рахунок натягу, а не тертя. Кут клину шайб α більший, ніж крок різьблення болта β. Створюється «клиновий ефект», що запобігає самовідвертанню болтового кріплення.
Для забезпечення надійної фіксації кріплення твердість поверхонь, що сполучаються, повинна бути нижче твердості шайб Nord-Lock.
Надійність стопорно-клинових шайб Nord-Lock підтверджена чисельними вібраційними тестами за стандартами DIN 65151, NASM 1312-7. Шайби Nord-Lock сертифіковані інститутом TÜV за параметрами якості та безпеки.
Не рекомендується використовувати шайби Nord-Lock:
* Шановні покупці, звертаємо Вашу увагу на те, що продаж відбувається кратно упаковок в залежності від розміру, питання щодо можливого продажу не комплектації (розфасовці) товару уточнюйте у менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Зовнішній діаметр | 13.5 мм |
| Товщина шайби | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування | для машинобудування, для водного транспорту |
| Упаковка | 10 |
| Діаметр, мм | 8 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь А4 |
| Стандарт (група) | DIN25201 |
| Група кріплення | нержавіючий кріплення |
| Модель (марка) | NORD-LOCK |
| Товщина (мм) | 2,2 |