3,78 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
DIN912 Гвинт М6х40 цил/гл А2 INB виробляються з нержавіючої сталі і застосовуються для з'єднання елементів конструкцій в машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислово-виробничих галузях спільно з гайками, шайбами відповідних розмірів. Завдяки хорошим експлуатаційними характеристиками і високою міцністю найбільш часто використовують при виробництві важкого промислового обладнання.
У нас Ви можете замовити і купити гвинт з циліндричною головкою з внутрішнім шестигранником DIN 912 А2 за оптовими цінами самовивозом зі складу в Києві або замовити доставку по Україні транспортними компаніями САТ, Нова пошта, Делівері.
* Шановні покупці, звертаємо Вашу увагу на те, що продаж відбувається кратно упаковок в залежності від розміру, питання щодо можливої продажі не комплектації (розфасовці) товару уточнюйте у менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argip |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Довжина гвинта | 40 мм |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стандарт | DIN 912 |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Форма кінця гвинта | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шліц | шестигранний (INBUS) |
| Розмір під битку | HX5 |
| Область застосування | для машинобудування |
| Тип різьби | Метрична |
| Головка | цилліндрічеській |
| Упаковка | 100 |
| Діаметр, мм | 6 мм |
| Довжина, мм | 40 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь А2 |
| Вид різьби | часткова |
| Довжина різьби (макс.), мм | 24 |
| Стандарт (група) | DIN 912 |
| Група кріплення | нержавіючий кріплення |